#1 2009-06-01 23:10:54

wojtascrz

aBezel

Call me!
Skąd: gorzow wlkp
Zarejestrowany: 2009-05-17
Posty: 27
Punktów :   
WWW

Pierwsza propozycja histori i nazwy dla sojuszu!

To moja propozycja na historie sojuszu(moga byc bledy ort, jestem scislowcem a pisalem na komie ;p)

Juz w pierwszej polowie XXI wieku technologie byly na tyle zaawansowane by pozwolic ludziom na podboj i zasiedlanie pierwszych planet. W drugiej polowie odkryto skok przez wymiary - umozliwil kolonizacje innych ukladow, a nawet galaktyk. Te osiagniecia byly dostepne dla wszystkich, prawdziwa potega ukryta byla w samych ludziach, ich organizmach i umyslach. Grupa naukowcow, poprzez modyfikacje genow stworzyla nadludzi - istoty idealne. Jednak to co dawalo im potege, ironicznie ich ograniczalo - pozbawieni uczuc, nie rozwijali sie, nie dazyli do wladzy ani samorealizacji. Nauczeni, a raczej zaprogramowani do posluszenstwa, nie mieli zadnego celu, dopuki nie padl rozkaz.
Nie wiadomo jak, kilkunastu nadludzi zbuntowalo sie i rozproszylo po wszechswiecie.
Teraz rosna w sile z jednym celem - zaglada ludzkosci.

Proponowana nazwa
BBh (blood brotherhood - braterstwo krwi)

Oczywiscie charakter sojuszu nastawiony na PRO.


Biały Bez : White Without xD

Offline

 

#2 2009-06-02 14:50:27

Shooter

Administrator

3838177
Skąd: Strzelce Krajeńskie :)
Zarejestrowany: 2008-12-12
Posty: 351
Punktów :   
WWW

Re: Pierwsza propozycja histori i nazwy dla sojuszu!

O... To już coś mamy
NIeźle wojtas
Błędy ort zawse poprawić można:)
Chodzi mi tylko o sens... A najlepsze jest to, że tak naprawdę, to tylko 2 ostatnie linijki sa o powstaniu sojuszu:)

Nie wiadomo jak, kilkunastu nadludzi zbuntowalo sie i rozproszylo po wszechswiecie.
Teraz rosna w sile z jednym celem - zaglada ludzkosci.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plProjekt lokalu gastronomicznego przewóz osób Piła prace ziemne Złotów