#1 2009-05-22 21:54:54

Shooter

Administrator

3838177
Skąd: Strzelce Krajeńskie :)
Zarejestrowany: 2008-12-12
Posty: 351
Punktów :   
WWW

WIELKIE ZMIANY W SOJUSZU!

Już wkrótce nastąpią wielkie zmiany w naszym sojuszu... Jednak aby je przeprowadzić potrzebuję WASZEJ pomocy!!!
Chodzi mi o zmiany w Bezelach a także w aBezelach...
Chciałbym, abyście pomogli mi wymyślić nową nazwę dla naszego sojuszu!!!
Oczywiście oprócz nazwy zmieniona zostanie szata graficzna sojuszu, a także charakter forum.
Propozycje piszcie w postach...

Offline

 

#2 2009-05-23 07:45:35

wojtascrz

aBezel

Call me!
Skąd: gorzow wlkp
Zarejestrowany: 2009-05-17
Posty: 27
Punktów :   
WWW

Re: WIELKIE ZMIANY W SOJUSZU!

Moge napisac ciekawa historie dla sojuszu.
A nazwy bym nie zmienial ; ).


Biały Bez : White Without xD

Offline

 

#3 2009-05-23 11:18:08

Fidur

Bezel

Zarejestrowany: 2009-01-22
Posty: 23
Punktów :   

Re: WIELKIE ZMIANY W SOJUSZU!

Wlasnie nazwe mozna zmienic tylko jaki charakter mam miec sojusz po renowacji ?? Shooter jeżeli nie masz zadnej koncepcji to trzeba usiasc i wszystko przedyskutowac okreslic cele jakie chcemy osiagnac i pomalu do tego darzyc:P ja uwazam ze trzeba wprowadzic cos w stylu zdrowej rywalizacji bo wtedy szybciej bysmy sie rozwijali mi naprzyklad to pomaga wkoncu Shootera udalo mi sie wyprzedzic w pkt trwalo to dluzej niz bym chcial ale teraz moim celem jest onke

Ostatnio edytowany przez Fidur (2009-05-23 13:56:16)

Offline

 

#4 2009-05-23 14:56:16

Shooter

Administrator

3838177
Skąd: Strzelce Krajeńskie :)
Zarejestrowany: 2008-12-12
Posty: 351
Punktów :   
WWW

Re: WIELKIE ZMIANY W SOJUSZU!

Fidur, ależ ty jesteś skromny Wyprzedziłeś mnie, bo usunąłem jedną z kolonii...
Ale mniejsza z tym...
1. Nasz sojusz ma charakter taki niepoważny, taki Bezelowski Chcę, aby był troszkę bardziej poważny...
2. Oczywiście mamy graczy EKO i FLO, planuję zrobić osobne rangi dla flociarzy i ekonomów... Myślę, że ta zmiana rang przyda się w naszym sojuszu...
3. A co do celów, to ja jeszcze nie myślałem nad nimi... Oczywiście inne sojusze chcą albo podbić wszechświat, albo świetnie się bawić...
Mimo wszystko myślę, że pierw powinniśmy pomyśleć nad nazwą sojuszu. Na jej podstawie zrobię NOWIUTKĄ szatę graficzną,  korzystając z jakiegoś programu oczywiście...
A co do rywalizacji, to w prawach sojuszu jest wyraźnie napisane:

4.Nie rywalizujemy ze sobą tylko z innymi sojuszami!

Ale rywalizacja przyda się, a prawa sojuszu zostaną na nowo sformułowane...
4.Ciekawa historia przyda się, ale żeby niebyła zbyt długa... Tylko, żeby ją ułożyć pierw trzeba mieć nazwę!!!

Offline

 

#5 2009-05-23 15:47:40

wojtascrz

aBezel

Call me!
Skąd: gorzow wlkp
Zarejestrowany: 2009-05-17
Posty: 27
Punktów :   
WWW

Re: WIELKIE ZMIANY W SOJUSZU!

Chcecie sie opierac na czyms znanym(np. Z jakiegos filmu), czy wymyslec calkiem nowa nazwe dla sojuszu?
Z kad sie wziela nazwa bezele?


Biały Bez : White Without xD

Offline

 

#6 2009-05-23 15:54:25

Fidur

Bezel

Zarejestrowany: 2009-01-22
Posty: 23
Punktów :   

Re: WIELKIE ZMIANY W SOJUSZU!

a chcemy sie swietnie bawic czy podbijac wszechswiat ?? zeby nazwa byla dobra trzeba sie okreslic zrobic ankiete na forum niech kazdy sie okresli puznie powymysla sie jakies nazwy i zalatwione do nazwy dopasowac grafike i moze uda nam sie przyciagnac wiecej lepszych graczy

Offline

 

#7 2009-05-23 16:25:23

wojtascrz

aBezel

Call me!
Skąd: gorzow wlkp
Zarejestrowany: 2009-05-17
Posty: 27
Punktów :   
WWW

Re: WIELKIE ZMIANY W SOJUSZU!

A jest lepsza zabawa od podbijania swiata ^^? Jak ta ankieta miala by dokladnie wygladac?


Biały Bez : White Without xD

Offline

 

#8 2009-05-23 17:22:30

Fidur

Bezel

Zarejestrowany: 2009-01-22
Posty: 23
Punktów :   

Re: WIELKIE ZMIANY W SOJUSZU!

prosto kto za podbijaniem wszechswiata  xD kto np za jakas taka luzna gra bez stersu ze cie pojada w nocy ja uwazam ze nutka rywalizacji poprawila by nasza pozycje w statystykach cos by sie dzialo jakas wojna by sie przydala mozna sobie troche surowcow zarobic rozkminic nowy image wygrac jakas wojne na pewno to przyciagnie nowych silnych graczy^^  na stronce pisze max 35 garczy a teraz jest nas 17 i pukico nikt nowy sie nie pojawia ograniczyc do 25 i puzniej zastanawiac sie co dalej jak bedzie nas 25 

Offline

 

#9 2009-05-23 22:12:32

zile

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-13
Posty: 169
Punktów :   

Re: WIELKIE ZMIANY W SOJUSZU!

nazwa moze byc taka jak podbijanie garaktyki black hawk elite
a co do rang to ja proponujem zrobic jak jest w akademi jest jedna ranga główna a kto ma jakies obowiązki ma inna range np dypromata i prawa reka
To jest moja propozycia

Offline

 

#10 2009-05-23 22:23:49

wojtascrz

aBezel

Call me!
Skąd: gorzow wlkp
Zarejestrowany: 2009-05-17
Posty: 27
Punktów :   
WWW

Re: WIELKIE ZMIANY W SOJUSZU!

Zgadzam sie co do rang - to najbardziej profesjonalny sposob.
Ja bym nazwe wybral jednowyrazowa ;p


Biały Bez : White Without xD

Offline

 

#11 2009-05-23 23:38:40

Shooter

Administrator

3838177
Skąd: Strzelce Krajeńskie :)
Zarejestrowany: 2008-12-12
Posty: 351
Punktów :   
WWW

Re: WIELKIE ZMIANY W SOJUSZU!

Kilka Rang w Sojuszu Głównym musi zostać takie jakie jest, ponieważ utworzyliśmy Radę Sojuszu...
Nowe rangi chcę wprowadzić dla graczy o określonej ilości punktów/określonym stażu i EKO/FLO...

Fidur, utworzę ankietę, w której będzie wybór: albo sojusz luzacki, bez stresu (i zero profesjonalizmu "to tylko gra"), albo pełna powaga, (codzienne FS-y, fachowe podejście do różnych spraw, "podbijanie galaktyki")... Potem na podstawie wyboru ankietowanych wymyślimy nazwę odpowiadającą luzowi lub powadze... Oczywiście w głosowaniu MUSZĄ wziąć udział zarówno BEZELE jak i ABEZELE!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plProjekt lokalu gastronomicznego przewóz osób Piła prace ziemne Złotów